Jaskiniowcy

Jubilaci

Brak jubilatów

Rocznica rejestracji

Brak rocznic

Nowiny

Rotowanie kompetencji jaskiniowych 2012-06-29

<p><em>- PŁOŃ! - Kameliasz dosłownie wyleciał z piwnicy, w której schował się MiB. Za nim pod stopy zgromadzonych wokół wejścia pofrunął lekko osmalony pergamin.
<br>Irydus i Field zbliżyli się powoli do kawałka papieru. Kameliasz wstał, strzepnął z płaszcza popiół i rzucił:
<br>- A nie mówiłem, że jak się odgrażał, że pójdzie na kilkudniowy urlop, to nikogo nie wpuści?
<br>- Ty lepiej zerknij na ten pergamin - odpowiedział Iryt. Grododzierżca złapał dokument w dwa palce i zmarszczył brwi.
<br>- O, wreszcie.
<br>- Wreszcie, czy nie wreszcie - miejmy nadzieję, że nikt nie siedzi gdzieś w maszynowni i się nie bawi strukturami Imperium - skwitował całość elf. W tej samej chwili dźwięk eksplozji rozdarł powietrze.
<br>- Będziemy mieli trochę roboty - westchnął Irydus, po czym pobiegł na miejsce wypadku.</em></p>

Zmiany w Gwardii 2012-06-19

<p><em>Do Koszar Gwardii tylko nieliczni mieli wstęp, a ci, którym wejść zezwalano objęci byli klauzurą milczenia. Tajemnie pozostawały więc ukryte przed wścibskim nosami dziennikarzy i szarej masy ludzkiej, a wszystko co wyciekało, przez dębowe wrota koszar, pojawiało się na dużej tablicy obok wejścia. Najczęściej były to listy gończe, życzenia świąteczne, oferty pracy dla sprzątaczek lub inne ogłoszenia drobne. Czasem jednak pojawiały się duże listy opatrzone lakowymi pieczęciami, zawierające istotne nowiny. Tak było i tym razem...</em></p>

Przedwakacyjne awanse 2012-06-09

<p><em> - Pyszna herbatka, Tullusionie. - odezwał się do zmiennorasego szef Pretorii Nuk, wychylając z niewielkiego kubka łyk złocistego płynu.
<br> - Wprost z kociołka, mój drogi. A ona jak nikt wie, co dobre. - Tullusion odstawił trzymane w dłoni naczynie i chwycił między skrzydła podpisany przez nich obu chwilę wcześniej dokument urzędowy. Potrząsnął nim, zwracając się z lekkim uśmiechem do półelfa: - Należy im się.
<br> - Owszem. - skinął głową potwierdzająco mag. - Zajmiesz się nimi? Ja mam na głowie finał Konferencji Wschodniej...</em></p>

Archiwum