Jaskiniowcy

Jubilaci

Brak jubilatów

Rocznica rejestracji

Brak rocznic

Nowiny

Bunt w Imperium. Pretoria kontratakuje! 2012-01-26

<p><em>Od kilku dni przed budynkiem Pretorii trwa pikieta mieszkańców Imperium. W przerwach między występami cyrkowców a dostawami darmowych kiełbasek domagają się oni, tego, co zwykle - odtajnienia teczek, wstrzymania ustaw i nadania tytułów. Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Masywne, mahoniowe wrota gmachu przetrwały już kilka rebelii, lecz mogą nie wytrzymać starcia z Gildią Najemników z Tatalii, której przybycie zaplanowano na pojutrze. Pretorianie nie chcą udzielać wywiadów, jednakże udało nam się uzyskać wyłączność na przekazanie Jaskiniowcom orędzia Nuka…
<br>

<br>Obywatele Imperium!
<br>Armia nasza z przykładnym męstwem zmaga się z siłami rebelii, której źródła w państwie naszym dopatrywać się należy. W tej dziejowej chwili trzeba nam bohaterów, ludzi czynu, honoru, wzorów Jaskiniowej dumy, gotowych poświęcić się dla dobra społecznego. Niniejszym ogłaszam, iż:
</em>
<br>Tytuł Mieszkańca Jaskini otrzymują Alchemik, minotaur Homczuk, Ebebach, druid Uland oraz złodziej czasu Silveres.
<br>Pełnoprawnymi Jaskiniowcami, objętymi obowiązkową służbą wojskową, zostają elementalista Alkarin, drakopyr Irhak i Hobbit.
<br>Do grona Weteranów wojennych zalicza się od dziś elfkę z Daylaim Selinę, Taro, Grododzierżcę Fielda, krzyżowca Corwina, a także lisza Ymira.
<br>[b]Niech służą nam za przykład w drodze do zwycięstwa![/b]]
<br>[small]<em>Specjalnie dla Państwa z centrum buntu Herold, Czas Imperium News.</em>[/small]</p>

Archiwum