Jaskiniowcy

Jubilaci

Brak jubilatów

Rocznica rejestracji

Brak rocznic

Nowiny

Nowi Mieszkańcy 2008-08-20

<em>Nuk przysypiał w swoim nowym pretoriańskim gabinecie, kiedy usłyszał głośne pukanie do drzwi. Po chwili zwlekania się z łóżka otworzył je i ujrzał zdenerwowanego Herolda:
- Nareszcie ktoś mnie wpuścił. Wszyscy chyba jeszcze odpoczywają po długich konwentowych naradach… - rzekł Herold. W tym momencie półelf mu przerwał:
- Ja też. Co tam masz? – Mag wskazał na plik dokumentów trzymanych przez gościa.
- To lista osób, którym nie przydzielono jeszcze mieszkań – możesz coś z tym zrobić?</em>

Dzisiaj w gronie Mieszkańców mam zaszczyt powitać: rivelva Kaco, smoka – rycerza Artariona, tytana Setisha, nekromantów Nebiriosa i Neverwintera oraz elfy Ericka i Irydusa.

Gratulacje !

Zmiany w Pretorii 2008-08-08

<em>- Gotowy? – Sulia zerknęła na towarzysza z niepokojem. Półelf kiwnął głową. – Nie jesteś przekonujący – uśmiechnęła się i popchnęła maga w kierunku olbrzymich drewnianych drzwi. – Musisz sam je otworzyć. Taki zwyczaj – elfka nie zamierzała ułatwiać mu zadania. Kiwnięcie było jeszcze bardziej niewyraźne niż poprzednie. Mag podszedł do jednego ze skrzydeł, uniósł głowę z rozpaczą…
- Sul, ile jeszcze macie tych zwyczajów? Zanim dotrzemy na uroczystość, mogę zrezygnować.
- Ech – Sulia westchnęła. – Niech Ci będzie. Koniec zabawy. – Pretorianka uśmiechnęła się do maga pokrzepiająco, by następnie odwrócić się i skinąć głową na podążających za nimi heroldów. Dwóch z nich ruszyło w kierunku drzwi. – Przygotuj się. Zaczynamy. Czekają na nas w Sali Chwały. – Nuk wyprostował się, a nagle poważna elfka przygładziła jedną ze swych najlepszych sukien.</em>

Archiwum