Jaskiniowcy

Jubilaci

Brak jubilatów

Rocznica rejestracji

Brak rocznic

Nowiny

Nowy Szef Gwardii Imperialnej 2012-03-22

Kolejna nominacja! Dużo ich ostatnimi czasy :) Tym razem czas na Irydusa, który swoją gadatliwością i zapałem udowodnił, iż może jeszcze namieszać w Gwardii Imperium. Z dniem dzisiejszym to on przejmuje opiekę nad moderatorami forum Jaskini Behemota. Życzę mu duuuużo cierpliwości i taktu, bo te dwie cechy zapewnią mu długie i szczęśliwe życie na tym stanowisku. Ir, powodzenia! Nie daj się ponosić emocjom :) Wszystkim moderatorom dziękuję za dotychczasową współpracę.

Coraz starsi stażem 2012-03-01

Chciałabym serdecznie powitać wśród gerontowej braci dwóch mieszkańców Jaskini. Od dziś do najstarszych wśród najstarszych zaliczać się będą:

Dragonthan oraz Ymir

Draga przedstawiać aż tak bardzo nie trzeba, ale by tradycji stała się zadość :) Wieloletni moderator, szef działu Heroes III, osoba posiadająca ekstremalną wiedzę o H3, obecnie aktywny fotograf, którego prace oglądać można w Mistycznych.

Ymir z kolei to uczestnik wielu przygód osadowych, dalej aktywnie obserwujący to, co się dzieje w JB. O chęci do kolejnej partii gilotynowej nie wspomnę...

Gratuluję wytrwałości!

Archiwum