Jaskiniowcy

Awanse czas zacząć

- Zaczynamy! – Sulia uśmiechnęła się do stojących wokół niej Pretorian. Straż Jaskini wyglądała dziś niezwykle uroczyście. Przez ostatnie lata bardzo rzadko występowali w swych oficjalnych strojach, ale dzisiejsza okazja wymagała poświęcenia w postaci doprowadzenia pretoriańskich szat do stanu idealnego. – Oto dokumenty potrzebne do awansów. – Sul wręczyła każdemu plik papierów. – Dzięki MiBowi jest ich tak mało. A oto najważniejszy z nich – procedura. – wskazała ręką stół, na którym leżał dużych rozmiarów pergamin. - Proszę o Wasze podpisy.

Dzięki mechanizmowi awansu stworzonemu przez MiBa oraz burzy mózgów trwającej od jakiegoś czasu wśród Pretorian, awanse mogą w końcu zostać rozpoczęte. Przez ostatni rok nagromadziło się sporo zaległości, wobec tego nadawanie tytułów może potrwać. Na pewno postaramy się jak najszybciej przyznać tytuły Mieszkańca oraz Weterana. Awanse na Jaskiniowca zaczną się po zebraniu odpowiedniej ilości rekomendacji. Zainteresowanych awansem prosimy o zapoznanie się z procedurą.

Niestety, są osoby spełniające wymagania, ale nie będące na naszych listach awansu. Dotyczy to tych, którzy nie aktywowali maila tuż po rejestracji w JB. Często maile takie, na skutek problemów technicznych, nie dochodziły. Prosimy zatem o cierpliwość. MiB zamierza się tym zająć.

Sulia