Jaskiniowcy

Wakacyjne awanse

Woda – Sulia uśmiechnęła się na samą myśl, że za chwilę znajdzie się tam, gdzie w tak upalny dzień jak dzisiejszy być trzeba. Nagle potknęła się, ale wiadomym tylko sobie sposobem zachowała równowagę i nie znalazła się na trawie. – Nie czas na myślenie. Stok jest dość stromy. Jeszcze tylko pomost. – Stopy elfki wyczuły deski. Przyśpieszyła. – Parę metrów. - Sul odbiła się wysoko, nie wykonała bynajmniej żadnych skomplikowanych obrotów, zamknęła po prostu oczy i oczekiwała na zanurzenie w przyjemnie chłodnej wodzie…

Kiedy na powrót otworzyła oczy, nie spodziewała się, że ujrzy przed sobą twarz DruidKota.
- Gdzie jezioro? – rozejrzała się dokoła dość nieprzytomnym wzrokiem. Pretorianin spojrzał na elfką zdziwiony, a następnie roześmiał się.
- Już myślisz o urlopie? Przykro mi, Sul. Dopiero za dwa tygodnie odpoczniesz. – Kotek położył przed nią plik dokumentów. – Musisz podpisać awanse. Tylko nie zaśnij znowu. Będę tu za pół godziny, ale tym razem do pobudki użyję kogoś innego. Dinah jest w okolicy. – Kot uchylił się przed piórem lecącym w jego kierunku i pomachał Sulii na pożegnanie. – Do zobaczenia.

Do grona Mieszkańców JB dołączą dziś krasnoludy Zyrpak oraz Musk, mroczny elf Regynild, Knopson, łowca Kanther, wiewiór Wiewek oraz Sheogorath.

Wśród Jaskiniowców serdecznie witam półdemona Ynafa, rycerza śmierci Haarta, Kordana oraz elfa Dougera.

Weteranami tytułować się będą Nicolai, Pavciooo i Logos

Gratulacje!

Sulia