Jaskiniowcy

Pięciu, sześciu, siedmiu!

Było już całkiem ciemno, podczas gdy w Pałacu Imperatora panował spory ruch. Ostatnie przygotowania do uroczystości tego wieczoru zajęły grono dekoratorów, a Pretorianie krzątali się niespokojnie, wyczekując zaproszonych nobilów. Wszyscy przyszli punktualnie, świadomi znaczenia chwili i ubrani stosownie do sytuacji. Pierwszy raz od tak dawna w Sali Chwały zebrali się Jaskiniowcy, gotowi na przyjęcie rangi Weteranów. Do nich zwrócono się najpierw:

- Eru, mah, Tristanie, Haav Gyrze, Konqerze, Dragonthanie, Fristronie... z uwagi na Waszą cierpliwość, wkład w rozwój Jaskini i staż, zostajecie oficjalnie wyniesieni do rangi Weterana. Mamy nadzieję, że nadal będziecie aktywnie uczestniczyć w życiu Jaskini.

Każdy Pretorianin kolejno uścisnął rękę każdemu z siedmiu nowych Weteranów. Siódemka usiadła, wywołano na środek sali szóstkę Mieszkańców, którzy tej nocy mieli zostać awansowani na Jaskiniowców.

- Takedo, Nuku, Gwynbleiddzie, Nicolai'u, Avonu de Odihsie, Feanorze - uzyskaliście konieczne do awansu rekomendacje, macie duży staż i pokazaliście się społeczności z dobrej strony. Z największą przyjemnością awansujemy Was do rangi Jaskiniowca - pełnoprawnego mieszkańca Imperium Jaskini Behemota. Niech Wasze doświadczenie i obycie wzbogacają dyskusje w Kawernie Jaskiniowców, do której dzisiaj otrzymujecie klucze.

Świeżo awansowani Jaskiniowcy odebrali gratulacje i srebrne kluczyki do Kawerny, po czym zajęli miejsca obok Weteranów. Z drugiej strony sali stało już tylko pięciu Rezydentów, lekko zdenerwowanych zaistniałą sytuacją. Anioł, człowiek, elfka, lisz i mag podeszli do Pretorian.

- Migiletcie, Tabrisie, Szmaragdowo, Cyberze, Ghulku! Wielką przyjemnością jest, że tego wieczoru mamy możliwość awansowania również tych najmłodszych stażem, którzy - mamy nadzieję - będą jeszcze budować przyszłe Imperium i którzy, być może, jeszcze zapiszą się w jego historii. Chcielibyśmy, żeby to wyróżnienie, jakim jest tytuł Mieszkańca, zachęciło Was do dalszego wypowiadania się w jaskiniowych debatach, szukania możliwości pomocy w rozwoju wortalu oraz było niezapomnianym dla Was początkiem Waszej - mamy nadzieje, że świetlanej - przyszłości w Imperium!

W ten sposób jednej nocy swoje awanse świętowało pięciu Mieszkańców, sześciu Jaskiniowców i siedmiu Weteranów.

DruidKot