Jaskiniowcy

Mapa jaskiniowców

Gdy wieczorem do dzielnicy jaskiniowców przyszedł MiB wraz z kilkoma pomocnikami wszyscy mieszkańcy profilaktycznie zamknęli okna. Nie pomylili się - szybko w niebo wzbiły się tumany kurzu zwyczajowo towarzyszące pracy diabła.
Dzień zbliżał się ku końcowi, a piekielnik nie miał wyraźnie ochoty kończyć pracy. I gdy już zrezgnowani jaskiniowcy mieli kłaść się spać hałas ucichł, a MiB - wciąż pokryty grubą warstwą kurzu - stanął na skrzyni i krzyknął:

- Mieszkańcy! Kilka lat temu, imć [[ LEVY]] zaczął tworzyć Mapę Jaskiniowców, dzięki której każdy mógł się dowiedzieć skąd przybyli inni mieszkańcy. Niestety, podczas zawirowań w Jaskini owoce pracy Levego zostały całkowicie utracone. Dziś jednak z dumą ogłaszam, iż Mapa Jaskiniowców powraca do Jaskini!

Mapa działa w oparciu o mechanizm Google Maps i do poprawnej pracy wymaga włączenia JavaScriptu. Każdy mieszkaniec może dodać, jak i usunąć swoją lokalizację z mapy.

Mapa prezentuje wyniki na 3 poziomach "podziału mieszkańców":
- na pierwszym wg. państw (1 marker na państwo)
- na drugim wg. województw (1 marker na województwo)
- w trzecim wg. miast (1 marker na miasto)

Mechanizm oferuje 15 stopniowe przybliżenie, przy czym tylko do stopnia 12 wyświetlane są "markery". Współrzędne na mapie są zaokrąglane, zatem nie wskazują dokładnego położenia miejsca zamieszkania jaskiniowca.
Wszelkie uwagi co do działania mapy proszę zgłaszać na forum

MiB