Jaskiniowcy

Damiaen

Damiaen od 15 roku życia wychowywał się w sierocińcu LaEval na wyspie Wessimef na dalekiej północy, gdzie znalazł się po smierci rodziców - wysokiej pozycji szlachciców z Mernif, którzy zostali zabici podczas wojny o Kanał Wspólnoty łączący Morze północne z Morzem Południowym. Wojna wywołana przez gildie kupieckie Dermenii pociągneła do walki cały Elintar.

W sierocińcu Damiaen poznał dwa lata starszą od siebie Neshli - dziecko niewiadomego pochodzenia, które znajduje się na Wessimef właściwie od swych narodzin. Choć jest niewidoma to od pewnego czasu zaczeły ją nawiedzać prorocze sny... Koszmary. Widzi w nich ogromny kataklizm, powódź która nawiedzi Elintar... jedyna sznsa jest odzyskanie tajemniczych Darów Stworzenia, które zostały przekazane elfom przed ich wygnaniem z raju.

Teraz kiedy Damiaen osiagnął 18 rok zycia i może opuścić już sierocinieć, czeka ich długa podróż... Podróż ostatniej szansy...

Rasa
nieznana
Profesja
nieznana
Skąd
nie wiadomo
Tytuł
Weteran ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
2 ( Zobacz listę )
Dołączył
niedziela, 29.02.2004, 4:59
Komentarzy
20
Postów na starym forum
368
Postów
54 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
Uczeń LO im. Marii Skłodowskiej -
Zainteresowania
Literatura, Polityka, Historia, Filozofia, Komputer, Koszykówka, Kultura afro-amerykańska, inteligentny, przemyślany hip hop (Talib Kweli)... :)