Jaskiniowcy

Nemezis

Laxx Nemezis była jeszcze małym sukkubem, kiedy straciła swoich rodziców. Miało to miejsce za czasów słynnych wojen Królowej Katarzyny o Odrodzenie Erathii. Znienawidziła za to Erathię, jej Królową a przede wszystkim ludzi.

Laxx była wychowywana przez samego Rashkę. Zapatrzona w jego umiejętności bojowe, wiernie mu służyła i doskonaliła się w taktyce.

Odkryła jednak, że nigdy nie będzie miała równych szans z mężczyznami na polu bitwy. Z racji iż jest sukkubem, postanowiła wykorzystywać swoje kobiece a zarazem diaboliczne uroki do omamiania wrogich żołnierzy a następnie ich mordowania...

Nemezis robi to właśnie z wielką pasją. Wie dobrze, że żaden człowiek, elf czy nawet demon nie oprze się jej. Przed śmiercią lubi torturować swoje ofiary przypalając je ogniem. Dość często zdarza się, że wyrywa serca przeciwnikom, po czym zjada ze smakiem.

Aktualnie Laxx jest jedym z generałów wojsk kreegańskich. Ma cichą nadzieję, że kiedyś "dopadnie" samą Królową Katarzynę lub pomści śmierć swoich rodziców - zabijając Króla Rolanda bądź Królewicza Nicolaja.

Rasa
Sukkub
Profesja
Kusicielka
Skąd
Eeofol
Tytuł
Wędrowiec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
0 ( Zobacz listę )
Dołączył
wtorek, 2.06.2009, 18:12
Data urodzin
12 grudnia
Komentarzy
1
Postów na starym forum
0
Postów
28 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
Uczennica
Zainteresowania
Muzyka, seria HoMM, fantastyka, religioznastwo