Jaskiniowcy

Broghild

Broghild urodził się w małej wiosce, na południu Tatalii. Jego dziad posiadał dużą hodowlę wiwern, toteż rodzina żyła w dostatku. Do czasu… Gdy Broghild miał 17 lat, na wioskę napadli orkowie. Większość mieszkańców, została wymordowana we śnie. Broghild wraz z dziadkiem i częścią osadników, zdołali zbiec do lasu i uratować życie. Jednak los nie był dla niego łaskawy. Jego rodzice zginęli w czasie ataku, a dziadek zmarł na febrę miesiąc później.
Teraz cały, ogromny majątek, przypadł w udziale właśnie Broghildowi. Młody reptilion nie próżnował i prędko wyniósł się z miejsca, z którym wiązało się tyle przykrych wspomnień.
Zamieszkał teraz w obszernym domu na przedmieściach pewnego miasta. Broghild miał wszystko, ale nie był szczęśliwy. Życie, które prowadził nużyło go. W końcu powziął decyzję. Rzucił wszystko i zapisał się do akademii wojskowej mistrza Gunarssona. Po części dlatego, że pragnął zemsty. Broghild był pilnym uczniem i po 4 latach był już na tyle zdolny, że mógł opuścić szkołę. Broghild wybrał życie poszukiwacza przygód przygód i najemnika.
Dawni przyjaciele, których spotykał dziwili się zmianie jaka w nim zaszła, w tak krótkim czasie. Z grzecznego i ułożonego chłopca, zmienił się w aroganckiego i brutalnego wojownika. Po przeszło 10 latach tułaczki, Broghild w końcu odnalazł miejsce, które szczerze pokochał. Trafił do Osady i poznał tam wiele stworzeń o równie burzliwej historii i pałających się podobnym zajęciem jak on. Nareszcie odnalazłem spokój-pomyślał z uśmiechem, po czym osiadł tu na stałe.

Rasa
Reptilion
Profesja
Władca Bestii
Skąd
Tatalia
Tytuł
Mieszkaniec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
środa, 21.01.2009, 15:14
Data urodzin
31 października
Komentarzy
15
Postów na starym forum
0
Postów
184 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
Treser, hodowca
Zainteresowania
Sport, Turystyka, Historia