Jaskiniowcy

Artarion

Gdy Tarnum, wielki heros barbarzyńców zniszczył gołymi rękami Imperium Bracady łupiąc, paląc, zabijając wszystkich czarodziejów, jego imperium zostało utworzone. Niedługo potem pierwszy król z herbem gryfa Erathii pokonał go w pojedynku pośrodku pola bitwy. Patrząc na to, nie mogłem zrozumieć jak ktoś taki jak Tarnum umiera w tak sprawiedliwy sposób.
Lecz uświadomiłem sobie, że to dzięki temu barbarzyńcy Erathia mogła powstać, gdyż Bracady byśmy nie pokonali.

Pod zbroją, na koniu nie było widać mojego smoczego pochodzenia i dobrze, bo to było prawdziwe zaskoczenie dla wojsk Erathii, gdy dowiedzieli iż dezerter jest z smoczego rodu.

Dzień po zwycięstwie nad Tarnumem król gryfa zaczął tworzyć swoje nowe imperium.

Ja jednak uciekłem do górskiej przełęczy, wraz z około 50 ludźmi zdołałem wyrąbać sobie drogę do nowej siedziby, od tamtego okresu minęło 5 lat, a ja posiadam już 2 zamki, gdzie mieszkają oraz rekrutują się moi nowi rycerze. Mam jeszcze 3 plemiona barbarzyńców, a cała górzysta kraina należy do mnie. Być może póki Erathia jest osłabiona odrąbie jej kawałek ziem.

Zdobywając kolejne w ten sposób ziemie, niedługo będę posiadał nowe zamczyska, a mój ród półsmoków, będzie miał od dawna zasłużoną ojczyznę.

Behemoty to dla mnie już nie jest problem, moja siła oraz inteligencja pozwala nawet na walkę wręcz.

Czas zapolować na ludzi

Rasa
Pół smok
Profesja
Rycerz
Skąd
Erathia
Tytuł
Mieszkaniec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
niedziela, 10.08.2008, 21:54
Komentarzy
0
Postów na starym forum
0
Postów
75 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
Uczeń
Zainteresowania
Strategia, saga heroes, fantastyka, science fiction