Jaskiniowcy

Dougal

Dougal

Wyborowy łucznik w armii Aleksieja Gryfa w trakcie Wojny Zaćmienia. W tamtych czasach był również dowódcą całej sfory łuczników i strzelców wyborowych, dzięki którym dotarł aż do podnóży starej fortecy Władcy Demonów. Uchronił swojego pana od śmiertelnego uderzenia Władczyni Sukkubusów, zabijając ją zaklętą strzałą. Gdy Aleksiej zginął i wojna się zakończyła, powrócił na ziemie Imperium Gryfów stając się dowódcą armii łuczników na północnej granicy Imperium.

Brał udział w Wielkiej Drace w stolicy Illoran, Syris Thalla i wygrał konkurencje walki na dystans, zostawiając za sobą druidów i innych strzelców z całego Ashan.

Dougal jest zawsze był gotowy na powrót okrutnych demonów dlatego nie zaprzestawał treningów stając się w końcu doradcą do spraw łuczników i kapłanów Elratha na dworze Króla Nicolaja.

Jego podwładni uważają go za wzór rycerza i magika, bo Dougal oprócz wyjątkowej umiejętności strzelania z łuku, zgłębił tajniki magii atakującej na dystans i nie potrzebującej wiele many.


-----------

Dowódca Strzelców: Wszyscy Łucznicy, Kusznicy, Klerycy i Kapłani dostają dodatkowe cztery strzały oraz +3 punkty do ataku za każde cztery poziomy bohatera, poczynając od pierwszego.

----------

Obecny poziom - 15

Rasa
Człowiek
Profesja
Łucznik, Magik, Rycerz
Skąd
Święte Imperium Gryfów
Tytuł
Wędrowiec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
czwartek, 24.01.2008, 12:45
Data urodzin
01 maja
Komentarzy
3
Postów na starym forum
0
Postów
36 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
----
Zainteresowania
Harry Potter, Władca Pierścieni, polityka, fantasy
WWW
http://www.e-potter.com