Jaskiniowcy

Azure Wyrm

Nikt nie zna prawdziwego imienia Lazurowego Żmija. Tak samo jak imię , jego historia nie jest znana od początku. Wiadome jest to , że niegdyś był człowiekiem - Paladynem. Lisze obawiając się jego świętych mocy , postanowiły zamienić go w pokracznego, niewyrośniętego Żmija. Od tamtej pory błąkał się po Brakadzie w poszukiwaniu pomocy , jednak żadna istota niechciała mu pomóć. Aż pewnego dnia został odnaleziony przez Piquedrama , który z początku pomylił czarnego jak węgiel Żmija z Obsydianowym Gargulcem , ale mimo to zabrał go do miasta i chciał uczynić swoją maskotką.
Mijały miesiące w Brakadzie , a mały Smok rósł i nabierał sił. Aż pewnego dnia dowiedział się o tym Thane. Postanowił dać Żmijowi wolność , ale ten polubił swojego pana i nie chciał się z nim rozstawać, więc stary Alchemik obmyślił plan. Wlał jedną ze swoich mikstur do Gotgoniego udźca i niepostrzeżony podał gadu do zjedzenia. Okazało się, że pomylił mikstury i natychmiast stracił swoje piękne srebrne włosy ze strachu (od tamtej pory nosi czerwony turban na głowie) i uciekł , a Żmij odleciał z Brakady na zawsze.
Mikstura dała mu siłę , inteligencję , wielkość i umiejętność ataku mrozem oraz pewną dziwną zdolność - zmiany koloru łuski podczas pełni księżyca na błękitny. A dziś poszukuje przygód i zwiedza pewne Jaskinie i Groty...

Rasa
nieznana
Profesja
nieznana
Skąd
nie wiadomo
Tytuł
Wędrowiec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
0 ( Zobacz listę )
Dołączył
czwartek, 20.07.2006, 8:56
Komentarzy
0
Postów na starym forum
0
Postów
7 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )