Jaskiniowcy

Voldo

Voldo narodziła się ze związku istot, które pozornie nie powinny mieć ze sobą nic wspólnego. Jej matką była elfka, ojcem natomiast potężny półdemon, Raees.

Jeszcze będąc dzieckiem doświadczyła okrucieństwa. Raees oszalał po śmierci jej matki. Zabił jej brata, próbował także uśmiercić ją. Cudem ocalała. Uciekła do Bracady, gdzie przygarnął ją pewien druid. Tam wychowywała się, próbując takze swoich sił w magii. Jednak jej ojciec, gnany ślepą żądzą okrucieństwa, nie rezygnował. Pewnego dnia zakradł sie pod postacią włóczęgi do chaty druida, i zabił go. Voldo ponownie ledwie umknęła szalonemu demonowi.

Od tej pory jej życie stało się jedną wielką ucieczką. Przemierzyła cała Erathię, dotarła nawet do Jadame. Podczas tułaczki zyskała kilkoro wiernych przyjaciół, oraz zgromadziła niemałą wiedzę.

Podczas Rozliczenia przeszła przez jeden z portali. Wylądowała w Axeoth, gdzie mogła rozpocząć nowe życie uwolniwszy się z kajdan strachu. Nic nie wskazywało bowiem, aby jej ojciec także zdołał dostać się do nowego świata.

Teraz zamieszkała w jednej z wielu osad gdzieś na rubieżach pewnej krainy o wielu nazwach. Poznała tam kogoś do niej podobnego - Aerilien, z którą okazała się mieć wspólne korzenie od strony matki. Teraz żyje sobie spokojnie, starając się zapomnieć o przeszłości. Nie ujawnia także pewnych swoich mocy, które, jak sie okazało, odziedziczyła po ojcu...

Rasa
nieznana
Profesja
nieznana
Skąd
nie wiadomo
Tytuł
Jaskiniowiec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
4 ( Zobacz listę )
Dołączył
czwartek, 24.10.2002, 1:48
Komentarzy
13
Postów na starym forum
97
Postów
19 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
studentka :)
Zainteresowania
książki fantasy i inne. gry RPG, Red Dragon, osada, internet, muzyka hip-hop...
WWW
http://www.voldoservice.prv.pl