Jaskiniowcy

Shelak

Wojownik Smoczego grobowca, najwyższy nekromanta w podziemiach, właściciel miecza śmierci, władca nie umarłych i Książę śmierci to Shelak, a właściwie tylko on o sobie tak mówi. Shelak tak naprawdę to zwykły rycerz śmierci, który owszem potrafi wskrzeszać, ale nie zawsze mu to wychodzi.
Kiedyś nawet dowodził legionem, lecz jego oddział został zniszczony, a on sam został pojmany jako jeniec wojenny. Za czasów, gdy był na stanowisku dowódcy nieumarłych miał też Miecz Wielkiego Nekromanty. Ale skradł mu go jeden ze szkieletów. Tak też skończył w klatce na nieumarłych. Gdy sąd rozpatrzył jego sprawę, miał zginąć, ale miasto to zaatakował smok, wykorzystał sytuację i udało mu się uciec.
Gdy już był daleko od miasta, na pustkowiach zbudował sobie grobowiec, w którym miał się położyć na wieczność. Ponieważ stwierdził, że mu nic nie wychodzi.
Leżał w nim około 400lat, aż ktoś przypadkiem zbudził go ze snu. Wstał i zaczął wędrować, niszcząc czasem jakąś wieś czy zabijając wędrownych kupców. Sprawiało mu to przyjemność.
Dotarł do granic Imperium Behemota gdzie dowiedział się, że tam akceptują wszystkich bez względu na rase, pochodzenie czy wiarę... więc postanowił osiedlić się na terytorium Behemota.
Chciał tam także znaleźć takich nieudaczników jak on, by razem z nimi wymyślać przecudowne historie o swojej przeszłości.

Rasa
nieznana
Profesja
nieznana
Skąd
nie wiadomo
Tytuł
Mieszkaniec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
środa, 11.08.2004, 9:41
Komentarzy
0
Postów na starym forum
5
Postów
0 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zainteresowania
Gierki, muza.
WWW
http://www.zdzisiu.blog.pl