Jaskiniowcy

Belegor

Belegor Meriadok von Dragenhaart
Kiedyś zasłynął jako strateg i taktyk, pomagając królom, bohaterom, złoczyńcom, każdemu kto miał dość pieniędzy na jego usługi. Gwarantował o sukces każdej kampanii. Nie raz przemierzał czas i przestrzeń w poszukiwaniu wrażeń i epickich bitew. Nie raz bywał pod pseudonimami jak Atlantis, czy Hohenheim. Jednak wszystko co ma swój początek, ma też i swój koniec.
Przyszedł czas, w którym bitwy i wojny przestały dawać mu satysfakcję. Jako jeden z nielicznych ze swej rasy, szukał sposobu na unieśmiertelnienie się. Postanowił oddać się nauce i udowodnić jej wyższość nad magią ponad wszelką miarą. Sam nienawidził magii za to jak bardzo jest nieprzewidywalna i jak szybko umysły mogą się od niej uzależnić. Uważa on, że magia zatrzymuje postęp, ułatwia istotom życie przez co cywilizacja zamiast się rozwijać stoi na tym samym poziomie.
Postanowił osiedlić się w jednym miejscu, by rozpocząć pracę nad spisaniem historii światów, które zwiedził, ich fauny i militari. Dodatkowo pracuje nad rozłożeniem magii w energię i badaniem jej natury.

Rasa
Sylvatar
Profesja
Kronikarz, naukowiec, były taktyk
Skąd
Numenor
Tytuł
Wędrowiec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
0 ( Zobacz listę )
Dołączył
czwartek, 21.07.2016, 20:10
Data urodzin
19 czerwca
Komentarzy
0
Postów na starym forum
0
Postów
0 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
student
Zainteresowania
paleontologia, fantastyka, historia, obserwacja ptaków, gady
WWW
brak