Jaskiniowcy

Jay

- " Opowiedz mi proszę więcej o sobie "

- " Nie pochodzę z tych czasów, nauczyłem się tych zaklęć 1500 lat temu, Tak poza tym, na imię mi Jay. "

- " W takim razie, co ty tutaj robisz? I jakim cudem się tutaj znalazłeś, pomimo tak starego wieku?"

- " Mój mistrz, wielki czarodziej zaproponował mi i grupce moich przyjaciół uczestnictwo w projekcie Krio Sen. Polegał on na tym, że za pomocą zaklęć zostaliśmy uśpieni w specjalnych komorach mających na celu ochronę naszych ciał i wybudzeniu w odpowiednim czasie. Jak widać się to udało "

- " Co się stało z twoimi przyjaciółmi, jak i z twoim mistrzem? "

- " Dwóch moich przyjaciół znalazłem tego samego dnia martwych w świątyni, w której byli pochowani. Na ich ciałach widać było ślady demonicznej magii. Nie wiem co z resztą, ale obawiam się najgorszego... Odnośnie mistrza, nie zdobyłem żadnych informacji o nim. Nie wiem, czy on sam również uczestniczył w projekcie czy też nie. Nie znam szczegółów dotyczących jego losu... "

- " Cóż, troszeczkę niezręczny temat do rozmowy. W każdym bądź razie opowiedz więcej o tamtejszych czasach. "

- " Piękne miasta wznosiły się aż po obłoki, każdym miastem, rządził inny klan czarodziei. Miastem z którego ja pochodzę rządził klan "Niebiańskiego Ostrza"

- " Czytałem o nich, podobno ich klan rozpadł się tuż po tajemniczej ciszy, podobno parali się oni demoniczną magią. Niespecjalnie Niebiańscy oni byli. Wracając do tematu, czy twój mistrz pochodził z tego klanu? I czy był ich sojusznikiem? "

- " O nie, chciał ich ukarać za to, że jako pierwsi przyzwali demony do naszego miasta, na szczęście nie musiał sobie zbytnio brudzić rąk. "

- " Co masz na myśli? "

- " Wraz z moimi przyjaciółmi zakradliśmy się do ołtarza, gdzie odprawiali rytuał, tam za pomocą zaklęć zawartych w księgach zamordowaliśmy ich. "

- " I wtedy się z nim poraz pierwszy spotkaliście? "

- " Tak, pod jego okiem studiowaliśmy księgi magiczne. Zastanawiałem się skąd on czerpał tą tajemną wiedzę, jednakże dalej kontynuowaliśmy naukę. Do czasu, aż został nam zaproponowany udział w projekcie Krio Sen. Reszty chyba już nie muszę tłumaczyć? "

Fragment wywiadu Czarodzieja Halona z Gildii Bracady z tajemniczym Zaklinaczem.

Rasa
Człowiek
Profesja
Enchantress
Skąd
Nie wiadomo
Tytuł
Mieszkaniec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
poniedziałek, 26.03.2012, 18:11
Data urodzin
08 lipca
Komentarzy
0
Postów na starym forum
0
Postów
38 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
Still się uczę.
Zainteresowania
Programowanie, Grafika.