Jaskiniowcy

Morgan

Urodził sie on w prastarej wiosce która kultywowała najstarsze obyczaje i tradycje. Rozwój duchowy oraz umysłu był tam sprawą najważniejszą. Czytanie mysli innych czy wpływanie na inne umysły było dla mieszkańców rzeczą łatwą i pozwalało im chronić się przed atakami wrogów. Niestety żądni krwi i równający z ziemią wszystkie wioski i miasta Barbarzyńcy podstępem spalili całą wioske. Garstka mieszkańców która przeżyła uciekła i rozproszyła sie po świecie. W śród nich był mężny i pełen odwagi Morgan który zaprzysiągł zemstę.
Swoją wiedzę poszerzał w wielu dziedzinach w wioskach i miastach przez które podróżował. Służył również królowi krainy Laan gdzie zdobył uznanie w wielu ważnych bitawach które dzięki jego wyśmienitym umiejętnością strategi wygrał.
Po wielu latach zdobywania wiedzy i cennych doświadczeń Morgan wyrusza w podróż której celem będzie odnalezienie i zemsta na Barbarzyńcach oraz odbudowanie swojej wioski. Każdego który będzie próbował go powstrzymać czeka w najleprzym wypadku śmierć.

Rasa
nieznana
Profesja
nieznana
Skąd
nie wiadomo
Tytuł
Mieszkaniec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
sobota, 6.03.2004, 17:26
Komentarzy
0
Postów na starym forum
13
Postów
0 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )