Jaskiniowcy

My Key

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...
Co ja piszę. To nie ta bajka.

Jeszcze raz.

Pewnego razu na Dysku, gdy moi rodzice wracali z Ministerstwa Głupich Kroków przez las spotkali Lepieja (glutopodobny stwór). Lepiej ich zaatakował. Na szczęście tata miał przy sobie Młotyla (krzyżówka motyla i młotka), który prawie pokonał Lepieja. Ale niestety Lepiej wpadł w furię i zmienił się w Glue-kozę (glutopodobna koza). Wtedy wkroczyła mama, która miała małe stadko tresowanych śledzi. Śledzie bez problemu pokonały Glue-kozę, ale w czasie walki oktarynowe obłoczki magii zmieszały się ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanina zaczęła się kumulować, aż powstała maleńka kulka, która eksplodowała antyświatłem (dla niewtajemniczonych: cień to tylko brak światła). Po opadnięciu chmury kurzu ukazałem się ja, istota podobna do człowieka obdarzona gigantyczną dawką absurdalnego humoru.

Początkowo rodzice chcieli się mnie pozbyć, ale System Samokontroli i Sposobów Prawidłowego Zachowania (tzw. sumienie), nabyty w czasie wielu lat wiary, na to nie pozwolił i tak zostałem z nimi.

Dzieciństwo minęło spokojnie, nie licząc pożaru łóżka (niestety ja wtedy w nim spałem, a tata gasił ogień łopatą), pożaru pokoju, pożaru domu, 7 powodzi (4 z mojego powodu), otwarcia portalu do innego wymiaru (było sporo bałaganu po tym jak horda nieumarłych serników weszła przez ten portal), implozji 16-to częściowego zestawu garnków (a właściwie to 4-o częściowego, gdyż 8 garnków popłynęło w czasie 3-ciej powodzi) i paru mniej znaczących kataklizmów.

c.d.n.

Rasa
Człowiek (chyba :D)
Profesja
Zawodowy Komediant i Iluzjonista
Skąd
Dziadów City
Tytuł
Jaskiniowiec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
2 ( Zobacz listę )
Dołączył
czwartek, 7.02.2008, 10:09
Data urodzin
13 marca
Komentarzy
2
Postów na starym forum
0
Postów
18 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )