Jaskiniowcy

Reldi

Reldi pochodzi ze zwykłej rodziny, kilka lat temu odszedł z domu rodzinnego i imał się różnych zajęć. Zajęcia te pomogły mu zdobyć nowe umiejętności. A to pomagał magowi w jego eksperymentach(jako królik doświadczalny), mag ten w zamian nauczył go kilku podstawowych czarów. Najął się także później do służby pewnego lorda gdzie zdobył umiejętności walki mieczem i strzelania z łuku.
Jego jedynym prawdziwym talentem jest to, że potrafi przyswoić sobie każdy rodzaj wiedzy. Jest to człowiek który poradzić sobie może chyba w każdych warunkach, krążą nawet plotki że kiedyś udało mu się rozpalić ogień przy pomocy hubki i krzesiwa.
Jednak nie jest osobą towarzyską, oczywiście czasem rozmawia i żartuje z towarzyszami. Jednak najczęściej można go zobaczyć spacerującego samotnie, albo też siedzącego gdzieś z boku i przysłuchującego się pobliskim rozmowom(w końcu zawsze można usłyszeć coś przydatnego).

Teraz po odłożeniu pewnej sumy postanowił zamieszkać w miejscu, gdzie można spotkać wiele istot o naprawdę ciekawych zdolnościach. Może i tu zdobędzie jakieś przydatne umiejętności...

Rasa
Człowiek
Profesja
Najemnik
Skąd
odległy kontynent:P
Tytuł
Mieszkaniec ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
1 ( Zobacz listę )
Dołączył
piątek, 25.01.2008, 20:12
Data urodzin
17 października
Komentarzy
7
Postów na starym forum
0
Postów
98 ( Zobacz )
Błędnych postów
1 ( Zobacz )
Zawód
student?;d
Zainteresowania
fantastyka, gry(strategie, rpg).