Jaskiniowcy

Krewal

Krewal już od urodzenia był skazany na niepowodzenie - wychowany przez elfów, ukrywany przed siłami ciemności. Gdy zaprowadzono go przed wyrocznię Arweny, dowiedział się, że czeka go los tułacza i wygnańca, ale któregoś dnia znajdzie swoją prawdziwą drogę.
Wydarzyło się to, co przepowiedziała wyrocznia. Krewal wkrótce opuścił las elfów i wyruszył na pustkowia. Podczas jednej z wypraw spotkał Crazyego, który chwilowo przebywał w Śródziemiu. Przeniknął on serce Krewala i zobaczył co męczy jego duszę. Dał więc mu dar przenoszenia się po różnych światach.
Krewal korzystał z tej umiejętności i coraz lepiej poznawał swoją przeszłość. Pewnego dnia dowiedział się, że jest ostatnim z potomków wielkich królów, a jego rodzinę zniszczyli nieumarli... Powiedzieli mu o tym magowie wciąż podtrzymujących historie dawnego królestwa.
Poprzysiągł zemstę, a gdy dowiedział się, że nieumarli buszują po krainie Ernoth, udał się tam i ściga ich po dziś dzień.
Wolne chwile spędza z Kumbatem i stara się poznać pochodzenia wojownika, który go uratował. W jego sercu tli się bowiem nadzieja, że może to kolejny potomek królów...
Od niedawna Krewal robi też coś jeszcze. Zmienił strój na czarny(ale płaszcz został ten sam), przyodział dwa miecze, na szyje zarzucił medalion...orła-stał się wiedźminem. Chciałbyś pozbyć się potwora? Jeśli jest nieumarły, usługę masz gratis. Wiesz gdzie go szukać... Krewal czuwa wciąż za Twoimi plecami...

Rasa
Ludzie
Profesja
Wiedźmin
Skąd
Z Gondoru
Tytuł
Weteran ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
4 ( Zobacz listę )
Dołączył
środa, 31.05.2006, 22:26
Data urodzin
23 września
Komentarzy
5
Postów na starym forum
0
Postów
137 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )
Zawód
Uczen...
Zainteresowania
Gry strategiczne,Historia
WWW
http://mysticdragons.fora.pl