Maximus old
Maximus był generałem wschodniej armii, walczącej przez ponad 4 lata na beskresnych, mroźnych stepach z hordami Lodowych Troli. 
Kiedy po wielu wspaniałych zwycięstwach wrócił do swojej ojczyzny z garstką żołnierzy, nikt niestety nie docenił jego 
wspaniałych czynów i został żołnierzem straży przybocznej jednego z senatorów. 
Zajęcie to od początku mu się nie podobało, więc odszedł  na zawsze ze służby wojskowej w królestwie. 
Jako żołnierz żył bardzo oszczędnie i za zarobiony żołd mógł teraz otworzyć kuźnię w pobliskiej wiosce. 
Nie był znany przez wielu, ale ci którzy odwiedzili jego przybytek wiedzieli że jest najlepszym płatnerzem w królestwie. 
Po kilku latach pracy stwierdził że to nie jest życie dla niego, nie mógł rozwijać swoich wspaniałych umiejętności dowodzenia i walki. 
Od tego czasu został poszukiwaczem przygód i może teraz doskonalić swoje ambicje z nadzieją że kiedyś uda mu się znowu zwerbować armie i zostać dowódcą.
- Rasa
- nieznana
- Profesja
- nieznana
- Skąd
- nie wiadomo
- Tytuł
- Mieszkaniec ( Szczegóły )
- Grupy użytkownika
- 1 ( Zobacz listę )
- Dołączył
- piątek, 11.02.2005, 17:02
- Kontakt
- Wyślij wiadomość