Jaskiniowcy

Val Gaav

Val Gaav z natury jest agresywny i porywczy, ma jednak dobre powody by takim być. Jako Val był on niegdyś Starożytnym smokiem, stworzeniem niezwykłym i niesamowicie silnym.
Jednakże właśnie przez tą moc inne rasy obawiały się Starozytnych smoków.
To właśnie z obawy i zazdrości Złote smoki zebrały wielką armię i kompletnie wybiły rasę Vala. Sam Val zaś Śmiertelnie ranny schronił się na pustyni. Gdy już konał zjawił się przed nim nikt inny jak demoniczny król smoków Gaav, proponując mu nowe, życie jako pół-smok/pół-demon. Nie zastanawiając się długo Val przyjął propozycję i przybrał nowe imię Valgaav.

Starożytny smok służył Gaavowi przez wiele dekad, aż demoniczny król smok poległ w jednej z bitew. Val szukając zemsty za tą śmierć wmieszał się w poważną aferę między bogami a demonami. Ostatecznie połączył swe siły z demonem Darkstarem i razem chcieli stworzyć znane światy od nowa. Niestety unia ludzkich magów, bogów i demonów zdołała powstrzymać ich ambitne plany. Darkstar został zniszczony a siła, która miała odrodzić świat uderzyła w Vala powodując, że odrodził się jako smocze jajko.

Val przez następne lata prowadził dość szczęśliwe życie, będąc wychowywanym przez pewnego złotego smoka. Nie pamiętał swojej przeszłości, aż do momentu gdy demoniczna moc Gaava zaczęła do niego powracać. Odzyskując fragmenty wspomnień dawnego życia Val opuszcza znane mu światy i zaczyna swą podróż przez sfery.

Rasa
nieznana
Profesja
nieznana
Skąd
nie wiadomo
Tytuł
Weteran ( Szczegóły )
Grupy użytkownika
3 ( Zobacz listę )
Dołączył
czwartek, 18.11.2004, 15:27
Komentarzy
0
Postów na starym forum
453
Postów
90 ( Zobacz )
Błędnych postów
0 ( Zobacz )